В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція розкрила велику схему злочинного втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники маніпулювали приладами, щоб вони показували меншу кількість спожитих ресурсів, що дозволяло платити менше грошей державі. Один з організаторів злочинної групи з Львівщини вже мав кримінальний запис за подібні дії. Вони мали мінілабораторію у машині для мобільності. Група діяла у п’яти областях та в Києві, надавала послуги з переналаштування лічильників. Один з фігурантів був затриманий після отримання хабара. Поліція провела обшуки і вилучила обладнання для маніпулювання лічильниками. Двом фігурантам пред’явлено підозру, їм загрожує до 15 років ув’язнення. Слідство триває, іншим учасникам схеми буде надана правова оцінка.

Більше від автора

Команда МОН на найбільшому освітньому фестивалі країни

Барселона відповість у суді за спробу переманити зірку Атлетіко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *