Українська поліція розкрила велику схему злочинного втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники маніпулювали приладами, щоб вони показували меншу кількість спожитих ресурсів, що дозволяло платити менше грошей державі. Один з організаторів злочинної групи з Львівщини вже мав кримінальний запис за подібні дії. Вони мали мінілабораторію у машині для мобільності. Група діяла у п’яти областях та в Києві, надавала послуги з переналаштування лічильників. Один з фігурантів був затриманий після отримання хабара. Поліція провела обшуки і вилучила обладнання для маніпулювання лічильниками. Двом фігурантам пред’явлено підозру, їм загрожує до 15 років ув’язнення. Слідство триває, іншим учасникам схеми буде надана правова оцінка.
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ уразили унікальний завод в Росії
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Опубліковано
admin
Команда МОН на найбільшому освітньому фестивалі країни