Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Суди винесли обвинувальні вироки у двох кримінальних провадженнях щодо смертельних ДТП. Перший випадок стосується правоохоронця, який збив на пішохідному переході 23-річну дівчину. Він був засуджений до 5 років ув’язнення та позбавлення права керувати автомобілем на 3 роки, а також моральної компенсації потерпілій. У другому випадку військовослужбовець, порушивши правила дорожнього руху, скоїв ДТП, у результаті якого загинула жінка. Йому було призначено 4 роки ув’язнення та позбавлення права керувати автомобілем на 2 роки. Також триває розслідування ще одного випадку, де правоохоронець з Донеччини втік від слідства після ДТП з тяжкими наслідками.

Більше від автора

В Україні зафіксували нові знеструмлення

56-річна дружина Джеффа Безоса показалася без макіяжу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.