В Україні зафіксували нові знеструмлення

Сьогодні вранці у п’яти регіонах України відбулися нові знеструмлення через атаки з боку Росії на об’єкти електричної мережі та негоду. Споживачі у Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях залишилися без світла. Також через погодні умови було знеструмлено кілька населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Енергетики вже працюють на відновленням ліній електропередачі. Загалом споживання електроенергії знизилося через сонячну погоду, що стимулює роботу сонячних електростанцій. Експерти рекомендують громадянам раціонально використовувати електроприлади під час денної та вечірньої пікових годин.

Більше від автора

Факультет міжнародного та європейского права

Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.