Сьогодні вранці у п’яти регіонах України відбулися нові знеструмлення через атаки з боку Росії на об’єкти електричної мережі та негоду. Споживачі у Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях залишилися без світла. Також через погодні умови було знеструмлено кілька населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Енергетики вже працюють на відновленням ліній електропередачі. Загалом споживання електроенергії знизилося через сонячну погоду, що стимулює роботу сонячних електростанцій. Експерти рекомендують громадянам раціонально використовувати електроприлади під час денної та вечірньої пікових годин.
Опублікувати у
Новини України
В Україні зафіксували нові знеструмлення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В обмінниках триває зниження курсів долара і євро
Опублікувати у
Новини України
У Криму уражено аеродроми і ППО – СБУ
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
Фінансовий щоденник вашого гаманця: про що розкаже виписка з рахунку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Барселона відповість у суді за спробу переманити зірку Атлетіко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Опубліковано
admin