Туск прокоментував відсутність Зеленського на конференції в Гданську

Відсутність президента України Володимира Зеленського на майбутній Міжнародній конференції з відновлення України у Гданську є “жестом деескалації напруги”. Останнім часом між президентами двох країн – України та Польщі – виникла непотрібна емоційна напруга. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск під час спільної пресконференції з главами урядів Вишеградської групи, повідомляє Укрінформ.
Туск зазначив, що перебуває в постійному контакті з прем’єр-міністром України Юлією Свириденко з приводу майбутнього заходу. Саме вона очолить українську делегацію на конференції.
Польський прем’єр наголосив, що такий формат його не розчаровує.
“На мою думку, це означає, можливо, навіть більш вправне проведення конференції, без непотрібної напруги і сприймаю це як жест деескалації напруги”, – заявив Туск.
Він додав, що між президентами України та Польщі виникла непотрібна емоційна напруга, яка супроводжувалася “неадекватними реакціями з обох сторін”.
Голова польського уряду вважає стратегічною помилкою подальше заглиблення політиків обох країн у цей конфлікт. Міжнародна конференція з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026) відбудеться 25-26 червня у Гданську.
Захід має стати одним із ключових міжнародних майданчиків для залучення інвестицій, розвитку партнерств і просування практичних рішень для відбудови країни.

Більше від автора

Путін шантажує Лукашенко щодо участі у війні – ЗМІ

Жителів ТОТ Херсонщини закликають виїжджати – ЗМІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.