Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Посадовці приватних підприємств та їхні підлеглі влаштували шахрайську схему, якою вони намагались заволодіти грошима з бюджету, призначеними на розмінування сільськогосподарських земель у трьох областях України. Вони фальсифікували проведення робіт на ділянках, які вже були безпечними від вибухонебезпечних предметів. Зловмисники розкопували землю, підкладали боєприпаси і видали їх за виявлені під час робіт небезпечні предмети. Цим чином, вони намагались створити вигляд, ніби розмінували понад 820 гектарів земель. Правоохоронці вже повідомили про підозру кільком особам, які були причетні до цієї шахрайської схеми, і встановили причетність ще чотирьох осіб. Всім учасникам загрожує до 12 років ув’язнення, конфіскація майна і позбавлення права обіймати певні посади.

Більше від автора

У Воронежі ракети зруйнували оборонний завод

Помер екснардеп Олександр Рябека

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *