Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк поділився своїми думками щодо наближеного старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Він зазначив, що вони поважають свого наступного суперника – румунську Університатею Клуж, яка є міцною та добре організованою командою. Костюк підкреслив, що головне – це готувати свою команду до поєдинків у найкращому стані, незалежно від суперника. Тренер зазначив, що їхня підготовка залишається незмінною, але вони також ретельно аналізуватимуть сильні та слабкі сторони суперника, щоб бути готовими до протистояння.

Більше від автора

Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени

Гривня зміцніла на тлі рекордних інтервенцій НБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *