Головний тренер Динамо Ігор Костюк поділився своїми думками щодо наближеного старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Він зазначив, що вони поважають свого наступного суперника – румунську Університатею Клуж, яка є міцною та добре організованою командою. Костюк підкреслив, що головне – це готувати свою команду до поєдинків у найкращому стані, незалежно від суперника. Тренер зазначив, що їхня підготовка залишається незмінною, але вони також ретельно аналізуватимуть сильні та слабкі сторони суперника, щоб бути готовими до протистояння.
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні
Опубліковано
admin
Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени