СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

У СБУ повідомили про попередження теракту, який готували два агенти ФСБ в центрі Києва. Чоловіки планували вибух генераторної установки біля адмінбудівлі, а потім втекти до Росії. Їх вдалося затримати, коли вони сіли на потяг до Чернігівщини. Правоохоронці вилучили у них докази злочину, зокрема смартфони та надувний човен. Агенти виконали також інші завдання від ворога, наприклад, заклали схрон зі зброєю у лісосмузі. За їхніми діями розглядається кілька статей у Кримінальному кодексі, у тому числі державна зрада. Їм загрожує довічне ув’язнення та конфіскація майна.

Більше від автора

Гороскоп на 22 червня для всіх знаків Зодіаку

Англія дочекалася повернення одного з лідерів перед важливим матчем

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.