У СБУ повідомили про попередження теракту, який готували два агенти ФСБ в центрі Києва. Чоловіки планували вибух генераторної установки біля адмінбудівлі, а потім втекти до Росії. Їх вдалося затримати, коли вони сіли на потяг до Чернігівщини. Правоохоронці вилучили у них докази злочину, зокрема смартфони та надувний човен. Агенти виконали також інші завдання від ворога, наприклад, заклали схрон зі зброєю у лісосмузі. За їхніми діями розглядається кілька статей у Кримінальному кодексі, у тому числі державна зрада. Їм загрожує довічне ув’язнення та конфіскація майна.
Опублікувати у
Новини України
СЗЧшник готував теракт у центрі Києва
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям
Опублікувати у
Новини України
Названо області, де складна ситуація зі світлом
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени
Опубліковано
admin
Гороскоп на 22 червня для всіх знаків Зодіаку