Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у деяких містах. Перші повідомлення про вибухи надійшли ввечері від жителів різних районів півострова, зокрема з Армянська, Феодосії, Севастополя і Сімферополя. Також було чутно гучні звуки та спостерігалися спалахи в районі Таврійської теплоелектростанції. Соцмережі почали заповнюватися повідомленнями про відключення електрики у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Раніше, 21 червня, Таврійська ТЕС вже постраждала від атаки, що призвела до пошкоджень споруд. Офіційна інформація від окупаційної влади Криму щодо наслідків цих подій поки відсутня.

Більше від автора

Росія атакувала Запоріжжя дронами: є поранений

РФ атакують численні дрони: фіксуються пошкодження

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *