Віцепрезидент США Джей Ді Венс та делегація з Ірану вирушили до Швейцарії на переговори щодо угоди про припинення війни. Зустріч запланована на неділю, 21 червня. Делегація Ірану включає міністра закордонних справ та високопосадовців служб безпеки, центрального банку та нафтової галузі. З боку США також присутні спецпредставник та Джаред Кушнер. Раніше збройні сили Ірану повідомили про закриття Ормузької протоки, але Венс стверджує, що меморандум про припинення війни дотримується і немає доказів про закриття протоки. Іранська делегація вже прибула до Цюриху.
Опублікувати у
Новини світу
Делегації США та Ірану вирушили на переговори
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Понад 6000 ударів за тиждень: яка ситуація на Запоріжжі | Іван Федоров
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Терор з повітря: наслідки обстрілів та захист Херсона | Олександр Толоконніков
Опубліковано
admin
У Харкові затримали неадеквата, який нападав на людей