Бійці Державної служби з надзвичайних ситуацій врятували лосеня з випаленого лісу в Чорнобильскій зоні відчуження. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України в Київській області.
“Беззахисну налякану тваринку, яка загубила маму у вогняній стихії, зустріли вогнеборці під час ліквідації пожежі й провели справжню спецоперацію з порятунку. Лосеня напоїли водою, огорнули турботою та, проконсультувавшись із представниками лісництва, зоологами й ветеринарами, передадуть фахівцям”, – говориться в повідомленні.
В ДСНС додали, що наразі ліквідація пожежі триває – рятувальники працюють у посиленому режимі, локалізують осередки займання та запобігають подальшому поширенню вогню.
Опублікувати у
Новини України
Зі спаленого Чорнобильского лісу врятували лосеня
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Суд заарештував квартиру та машиномісце Кулеби
Опублікувати у
Новини України
Основна артерія ворога. Знищення мосту в Криму
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
“Непросте” розслідування про вибухи під Житомиром завершено – прокурор
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Без категорії
Українці масово освоюють ШІ: як це допомагає заробляти
Опубліковано
admin
У команді Усика пояснили, за яких умов можливий бій з Вордлі