У лютому Україна збільшила імпорт електроенергії на 30% у порівнянні з січнем, до 244 тис. МВт-год. Найбільше електроенергії було імпортовано з Угорщини (35%) та Словаччини (30%), а найменше з Молдови. За місяць імпорт з Угорщини зріс на 77%. У порівнянні з лютим 2024 року імпорт електроенергії зріс у 2,9 рази. Проте рівень використання зарезервованого перетину становить лише 30-50%, залежно від часу доби.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна збільшила імпорт електрики на 30%
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Нацбанк визначив курси валют на вівторок
Опублікувати у
Новини бізнесу
В Україні різко зросли ціни на землю
Опублікувати у
Новини бізнесу
Гривня зміцніла на тлі рекордних інтервенцій НБУ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Німеччина скеровує військовий контингент до кордону з Білоруссю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Китай удвічі збільшить імпорт підсанкційного російського газу – ЗМІ
Опубліковано
admin