Російське військове відомство повідомило про успішний запуск нового військового супутника на орбіту. Пуск ракети-носія Союз-2.1б був здійснений з космодрому Плесецьк. Космічний апарат був виведений на цільову орбіту і прийнято управління наземними засобами космічних військ. Зв’язок з супутником підтримується, а його системи працюють у штатному режимі. Космодром Плесецьк відомий як ключова база для запуску військових супутників. Раніше звідти була запущена ракета-носій Ангара-1.2.
Опублікувати у
Новини світу
Росія вивела на орбіту військовий супутник
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
СБУ та Нацполіція затримали агентів фсб, які готували теракт у центрі Києва і хотіли втекти до росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер назвав бій Ітауми з Хрговічем випробуванням у кар’єрі британця
Опубліковано
admin