Нападник мадридського Атлетіко Антуан Грізманн продовжить свою кар’єру в Орландо Сіті.
Згідно з інформацією від інсайдера Фабріціо Романо, команда МЛС досягла усної угоди з 35-річним футболістом стосовно його переходу наступноого літа. Француз стане частиною північноамериканського клубу у статусі вільного агента. Раніше Орландо Сіті намагався оформити цей трансфер ще в березні, проте гравець відмовився від пропозиції. За даними Marca, цього тижня французький нападник вирушить до США, щоб обговорити деталі свого переходу. Як відомо, у поточному сезоні Грізманн зіграв за Атлетіко 43 матчі у всіх турнірах, відзначившись 13 забитими м’ячами та чотирма асистами.
Опублікувати у
Новини спорту
Гучний трансфер: Грізманн змінює Європу на МЛС
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Перевірки в ТЦК: мобілізація в Україні має бути законною | ТОПТЕМА
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий клуб намагався переманити зіркового форварда
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Нова стратегія США щодо росії: удар та шок чи економічні чинники | Ігор Петренко
Опубліковано
admin
Харків після атак: енергосистема і робота транспорту | Ігор Терехов