Україна у лютому збільшила імпорт електроенергії на 41% – до 1,26 млн МВт-год. проти січня. Про це повідомила компанія ExPro.
“У лютому 2026 року Україна знову досягла рекордних обсягів імпорту електроенергії – 1,26 млн МВт-год. У порівнянні з січнем, імпортовані за місяць обсяги зросли на 41%”, – мовиться у повідомленні.
Найбільшу частку в імпорті займає угорський напрямок – 49% всіх обсягів. При цьому імпорт з Угорщини зріс на 54% порівняно із січнем. Частка Словаччини в імпорті становила 18%.
Тоді як експорт електрики у лютому не здійснювався.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна оновила рекорд з імпорту електроенергії у лютому
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Уряд додатково спрямував 220 млн на потреби ЗСУ
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна значно наростила експорт електроенергії
Опублікувати у
Новини бізнесу
Нацбанк оштрафував Укрпошту на 2,5 млн гривень
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Із порту Маріуполя Росія вивезла ще майже 90 тисяч тонн пшениці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 24 червня 2026 року
Опубліковано
admin
Україна має залучити понад 5 млрд евро на підготовку до зими – Шмигаль