Російські загарбники вночі вдарили по Одесі “шахедами”, внаслідок чого був пошкоджений об’єкт промисловості. Про це повідомив голова Одеської МВА Сергій Лисак у Телеграм в суботу, 8 лютого.
“Вночі ворог здійснив атаку на Одесу. Маємо пошкодження промислового об’єкта. Також вибуховою хвилею вибито вікна в релігійній споруді”, – зазначив він.
Щодо житлового фонду, за словами Лисака, пошкодження мінімальні.
“Комунальні служби вже відпрацювали на місцях та оперативно усунули наслідки”, – додав він.
Інформація про постраждалих не надходила.
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо про наслідки атаки “шахедів” на Одесу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зволікання ЄС викликають сумніви у щирості – Качка
Опублікувати у
Новини України
“Флеш” закликав росіян “закінчувати це божевілля”
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну
Опубліковано
admin