Губернатор Брянської області РФ Олександр Богомаз повідомив про удар ЗСУ по енергооб’єкту.
“ЗСУ атакували нашу область із застосуванням ракет великої дальності Нептун та систем реактивного залпового вогню Хаймарс. Внаслідок атаки у семи муніципальних утвореннях порушено енергопостачання. Спеціальні та аварійні бригади ведуть роботи з відновлення енергопостачання”, – написав Богомаз.
Опублікувати у
Новини світу
У Брянській області РФ – проблеми з електрикою через удар ЗСУ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
На Кубані палає нафтобаза
Опублікувати у
Новини світу
США вивели з-під санкцій низку росіян
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію
Опубліковано
admin
На Дніпропетровщині до смерті побили чоловіка: підозрюють працівників ТЦК