У п’ятницю в усіх областях України знову будуть діяти графіки відключень електроенергії. Про це повідомило Укренерго у четвер, 5 лютого. У компанії нагадали, що причина таких обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергетичні об’єкти.
Громадян попередили про можливі зміни в енергосистемі і порадили дізнаватися про час та обсяги застосування відключень за конкретною адресою на офіційних сторінках обленерго.
“Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!”, – додали в компанії.
Опублікувати у
Новини України
Укренерго попередило про відключення 6 лютого
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили мережу онлайн-казино з обігом 141 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На будівництві захисних споруд для Зміївської ТЕС розікрали понад 8 млн
Опубліковано
admin
05.02.2025 Юлія Свириденко провела зустріч з Премʼєр-міністром Польщі Дональдом Туском