В Угорщині почалоя будівництво томної електротанції Пакш-2. Про це у четвер, 5 лютого, повідомила російська держкорпорація Росатом, яка реалізує проект.
“Початок заливки “першого бетону” у фундамент корпусу реактора знаменує перехід об’єкта в статус “атомної електростанції, що будується” за стандартами МАГАТЕ”, – заявили в компанії.
Вказано, що АЕС Пакш-2 стане першою на території Євросоюзу атомною станцією з російськими реакторми ВВЕР-1200 покоління III+.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Росія почала будувати нову АЕС в Угорщині
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
Опублікувати у
Новини бізнесу
Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко
Більше від автора
Наркотиків не знайшли: Естонія відпустила судно з російським екіпажем